Pesula

 

KERE

Sõiduautod Crossoverid Mahtuniversaalid Maasturid

Bussid

Suured maasturid

Suured bussid

Aeg

(minutit)

LUXpesu  

A

Esmalt teostatakse pigileotus.
Auto survepesu veega.
Järgneb põhj
 
alik käsipesu šampooniga,mis sisaldab  kaitsevaha.
 NANO SPRAY WAX
Teostatakse ka velgede pesu.
Auto pesu surveveega.
Porimattide ning usteäärte pesu.
Surveõhuga tihendite ja ukselinkide, peeglite kuivatamine.
Põhjalik kere kuivatus.
Rehvide läigestamine 
Välisplastikute läigestamine
VÄRVKATTE käsitsi  läigestamine NANO SPRAY WAXiga.

utopesu teostatakse surveveega 200 bar

60,0 € 60 € 60 € 80 €  €  € 30-60

KOMPLEKSPESU

Esmalt teostakse "välipesu 1",ning salongi puhastus.Põranda ning istmete imemine tolmust ja prahist.
25,0 € 25 € 25 € 25 € 25 € 16 € 30-45
Välispesu 2  
Esmalt teostatakse leotusega survepesu.
Järgneb põhjalik käsipesu šampooniga,mis sisaldab  kaitsevaha. 
 NANO SPRAY WAX
Teostatakse ka velgede pesu.
Auto pesu surveveega.
Porimattide ning ustepakkude pesu.
Põhjalik kere kuivatus.
15,0

19 €

19,0 € 19,5€ 25 €

24,5€

25-30
Survepesu3 (talvine pesu)   
 Esmalt  teostatakse pigileotus
Järgneb survepesu veega.
Teostatakse survepesu leotusega,mis sisaldab  kaitsevaha.
 NANO SPRAY WAX
Auto pesu surveveega.
Klaasid kuivatatakse veelabidaga.
 Esmalt  teostatakse pigileotus
Järgneb survepesu veega.
Teostatakse survepesu leotusega,mis sisaldab  kaitsevaha.
 NANO SPRAY WAX
Auto pesu surveveega.
Klaasid kuivatatakse veelabidaga.
9,0 € 11 € 11 € 12€ 12 € 13 € 20-25
Survepesu 2  
Teostatakse survepesu leotusega,mis sisaldab  kaitsevaha.
 NANO SPRAY WAX
Auto pesu surveveega.
Klaasid kuivatatakse veelabidaga.
5,5
 5,5 € 4,5 € 5,0 € 5,5 € 6,0 €

7,0 €

5-10
Survepesu 1  
Autopesu  teostatakse surveveega (200 bar)
 
2,0 € 2,5 € 2,5 € 3,0 € 4,0 € 5,0 € 5-8
Kere vahatamine püsivahaga  

Autopesu teostatakse survepesu leotusega. Leotus- Super Lava Teli spetsiaalse kontsentreeritud vahendiga, sõidu- ja veoautode,tsisternide, tentide jms. pesemiseks. Eemaldab mustuse kiiresti ja efektiivselt, ei kahjusta lakitud-värvitud pindasid. Auto survepesu veega.200 bar Järgneb põhjalik käsipesu Põhjalik käsipesu teostatakse Bersolux autošampooniga, mis on spetsiaalne neutraalselt kontsentreeritud šampoon autode käsipesuks. Sisaldab 12% tomeaineid. Ei kahjusta värvi-lakitud pindasid. Teostatakse ka velgede pesu. Autopesu teostatakse kaitsevahaga kaitsevaha Quick Wax Plus Cherry, mis on eripoleerimisvahend. Soodustab veetilkade teket, mis omakorda on kergesti eemaldatavad kuivatamisel. Vahendi pealekandmisel on tunda meeldivat kirsilõhna, pinnale ei jää jälgi, ta omandab läikivat ja uuendatud välimust. Porimattide pesu ning usteäärte pesu. Surveõhuga tihendite ja ukselinkide, peeglite kuivatamine. Auto survepesu veega.200 bar Põhjalik kere kuivatus. Auto kuivatus teostatakse Pelli Sintetiche Kleanet kuivatuslapiga, mis ei jäta jälgi ning ei kriimusta pindasid. Auto kaetakse püsivahaga. Püsivaha kandmisel kasutatakse Banana Cream Wax-i, mis on eriti hea kevadiseks perioodiks, mil UV kiirgus on eriti tugev. Vaha kaitseb lakitud pinda ning annab ilusa läike. Vaha eemaldatakse kere pealt peale selle kuivamist.

30,0 € 35,0 € 40,0 € 45,0 € 50,0 € 55,0 € 40
Pigipesu 1(Kiir)  
Esmalt teostatakse pigileotus.
Auto survepesu veega.
Järgneb põhjalik käsipesu( vaata Välispesu 2)
Teostatakse ka velgede pesu.
Põhjalik kere ja usteäärte kuivatus.
15,0 € 17,0 € 19,0 € 21,0 € 22,0 €

25,0 €

15-30
Pigipesu 2(Täielik) 25,0 € 26,0 € 30,0 € 30,0 € 33,0 € 35,0 € 15-60
Poleerimine  

Autopesu teostatakse survepesu leotusega. Leotus- Super Lava Teli spetsiaalse kontsentreeritud vahendiga, sõidu- ja veoautode,tsisternide, tentide jms. pesemiseks. Eemaldab mustuse kiiresti ja efektiivselt, ei kahjusta lakitud-värvitud pindasid. Järgneb auto põhjalik pigipesu Pigileotusega LIAV230E Pesu teostakse mootori, pigi ja asfaldiplekkide eemaldamis ainega. Järgneb põhjalik käsipesu Põhjalik käsipesu teostatakse Bersolux autošampooniga, mis on spetsiaalne neutraalselt kontsentreeritud šampoon autode käsipesuks. Sisaldab 12% tomeaineid. Ei kahjusta värvi-lakitud pindasid. Teostatakse ka velgede ja summuti pesu Autole lisatakse kaitsevaha. Autopesu teostatakse kaitsevahaga kaitsevaha Quick Wax Plus Cherry, mis on eripoleerimisvahend. Soodustab veetilkade teket, mis omakorda on kergesti eemaldatavad kuivatamisel. Vahendi pealekandmisel on tunda meeldivat kirsilõhna, pinnale ei jää jälgi, ta omandab läikivat ja uuendatud välimust. Põhjalik kere ja usteäärte kuivatus. Auto kuivatus teostatakse Pelli Sintetiche Kleanet kuivatuslapiga, mis ei jäta jälgi ning ei kriimusta pindasid. Auto kere poleeritakse kolme pastaga. Esimeseks pastaks kasutatakse FG500 poleerimispastat. Kasutatakse nii vanade kui ka värskete pindade poleerimiseks. Toodet ei lahustata veega, mis tagab kiirema ning effektiivsema polee- rimis protsessi. Eemaldab kareda kihi autokerelt. Teiseks pastaks kasutatakse FF3000 poleerimispastat. Poleerimisaine on alümiiniumoksiidi baasil. Kasutatakse nii vanade kui ka värskete pindade poleerimiseks. Toodet ei lahustata veega, mis tagab kiirema ning effektiivsema polee- rimis protsessi ning ei jäta jälgi. Peidab autokerel olevad lakidefektid ning annab autole läike. Kolmandaks pastaks kasutatakse SF4000 poleerimispastat. Poleerimisaine on alümiiniumoksiidi baasil. Kasutatakse nii vanade kui ka värskete pindade poleerimiseks. Toodet ei lahustata veega, mis tagab kiirema ning effektiivsema polee- rimis protsessi ning ei jäta jälgi. Pasta annab autole ilusa läike ning eemaldab sillerdused. Auto kaetakse püsivahaga. Püsivaha kandmisel kasutatakse Banana Cream Wax-i, mis on eriti hea kevadiseks perioodiks, mil UV kiirgus on eriti tugev. Vaha kaitseb lakitud pinda ning annab ilusa läike. Vaha eemaldatakse kere pealt poole tunni pärast.

al. 80 € al. 80 € al. 90 € al. 90 € al. 100 € al. 100 € 260

 

SALONG Sõiduauto
   
Crossoverid Mahtuniversaalid Maasturid

Bussid

Suured maasturid

Suured bussid

Aeg

(minutit)

Salongist tolmuimemine  

Põranda ning istmete imemine tolmust ja prahist.

4,0 € 4,5€ 4,5 € 4,5 € 4,5 € 5,0 € 10
Pakiruumist tolmuimemine
1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 3,0 € 2
Salongipuhastus (kiir)  

Salongi ning pakiruumi imemine tolmust ning prahist. Plastikud ning armatuur puhastatakse ja läigestatakse. Plastpindade puhastamine teostatakse Pulituto Togliodore, mis on universaalne efektiivne terve autosalongi puhastusvahend. Kergesti eemaldab kinni kuivanud mustuse, ei kahjusta pindu, ei jäta jälgi ja laike. Kasutatakse nii tekstiiltoodete puhastamiseks, kui ka klaas-, peegel-, lakitud, keraamiliste ja muude pindade puhastamiseks.

15,0 € 15,0 € 18,0 € 18,0 € 10,0 € 10,0 € 25
Salongipuhastus (täielik)  

Salongi ning pakiruumi imemine tolmust ning prahist. Plastikud ning armatuur puhastatakse ja läigestatakse, Plastpindade puhastamine teostatakse Pulituto Togliodore, mis on universaalne efektiivne terve autosalongi puhastusvahend. Kergesti eemaldab kinni kuivanud mustuse, ei kahjusta pindu, ei jäta jälgi ja laike. Kasutatakse nii tekstiiltoodete puhastamiseks, kui ka klaas-, peegel-, lakitud, keraamiliste ja muude pindade puhastamiseks. Klaasid puhastatakse seestpoolt Klaasid puhastatakse seestpoolt First Class-iga, mis on spetsiaalne vahend klaaside, peeglite, jm läikivate pindade puhastamiseks. Puhastab kiiresti, ei jäta jälgi ja on meeldiva aroomiga.

20,0 € 20,0€ 22,0 € 20,0€ 15,0 € 15,0 € 35
Armatuuri kuivpuhastus  

Tolmu võtmine armatuurilt ning puhurite seest.

5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 3
Uksepolstrite kuivpuhastus(tk)
3,0 € 3,0 € 3,0 € 3,0 € 3,0 € 3,0 € 5
Armatuuri keemilinepuhastus  

Armatuur ning puhurid puhastatakse Armatuuri ning plastikute puhastamine Pulituto Togliodore-iga, mis on universaalne efektiivne terve autosalongi puhastusvahend. Kergesti eemaldab kinni kuivanud mustuse, ei kahjusta pindu, ei jäta jälgi ja laike. Kasutatakse nii tekstiiltoodete puhastamiseks, kui ka klaas-, peegel-, lakitud, keraamiliste ja muude pindade puhastamiseks.

8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 € 3
Uksepolstrite (plastik) keemilinepuhastus(tk)  

Uksepolstri plastikute puhastamine Pulituto Togliodore-iga, mis on universaalne efektiivne terve autosalongi puhastusvahend. Kergesti eemaldab kinni kuivanud mustuse, ei kahjusta pindu, ei jäta jälgi ja laike. Kasutatakse nii tekstiiltoodete puhastamiseks, kui ka klaas-, peegel-, lakitud, keraamiliste ja muude pindade puhastamiseks.

8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 €

5-20

 

Armatuurni ning plastikute läigestamine  

Armatuurni ning plastikute läigestamine teostatakse Gommanera Brilliant-iga, mis on Spetsiaalne vahend plastikpindade, autorehvide, kummi- mattide ja plastikstangede uuendamiseks, poleerimiseks läigestamiseks. Toode on ohutu kasutamiseks igasugustel pindadel ja ei jäta rasvast jälge. Peale kuivamist jätab pinnale kaitsva läikiva kihi. Toode on valmistatud naturaalsetest koostisosadest ja on ohutu keskkonnale.

2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 4
Tuuleklaasi puhastus seestpoolt  

Tuuleklaas puhastatakse seestpoolt First Class-iga, mis on Spetsiaalne vahend klaaside, peeglite, jm läikivate pindade puhastamiseks. Puhastab kiiresti, ei jäta jälgi ja on meeldiva aroomiga.

5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 10
Küljeklaasi puhastus seestpoolt  

Küljeklaasid puhastatakse seestpoolt First Class-iga, mis on Spetsiaalne vahend klaaside, peeglite, jm läikivate pindade puhastamiseks. Puhastab kiiresti, ei jäta jälgi ja on meeldiva aroomiga.

2 € 2 € 2 € 2 € 2 € 2 € 4
Tagaklaasi puhastus seestpoolt  

Tagaklaas puhastatakse seestpoolt First Class-iga, mis on Spetsiaalne vahend klaaside, peeglite, jm läikivate pindade puhastamiseks. Puhastab kiiresti, ei jäta jälgi ja on meeldiva aroomiga.

5 € 3,5 € 3,5 € 3,5 € 3,5 € 3,5 € 5
Salongi täielik keemiline puhastus  

Salongi ja pakiruumi imemine tolmust ning prahist. Armatuuri ning plastikute läigestamine. armatuur ning plastikud läigestatakse Gommanera Brilliant-iga, mis on Spetsiaalne vahend plastikpindade, autorehvide, kummi- mattide ja plastikstangede uuendamiseks, poleerimiseks läigestamiseks. Toode on ohutu kasutamiseks igasugustel pindadel ja ei jäta rasvast jälge. Peale kuivamist jätab pinnale kaitsva läikiva kihi. Toode on valmistatud naturaalsetest koostisosadest ja on ohutu keskkonnale. Turvavööde ning lae puhastus(tk) Turvavööde ning lae puhastus teostatakse Lava Interni Ultra-ga, mis on Kõrge kontsentratsiooniga kangaste- ja polstri eripuhastusvahend. Toode on madala vahutekitamisvõimega ja meeldiva lõhnaga. Istmete ning põranda puhastus Istmete ning põranda puhastus teostatakse Lava Interni Ultra-ga, mis on Kõrge kontsentratsiooniga kangaste- ja polstri eripuhastusvahend. Toode on madala vahutekitamisvõimega ja meeldiva lõhnaga. Ustepolstrite puhastamine. Tagavararatta ning selle ruumi puhastus. Klaaside puhastus seestpoolt. Klaaside puhastus seestpoolt teostatakse First Class-iga, mis on Spetsiaalne vahend klaaside, peeglite, jm läikivate pindade puhastamiseks. Puhastab kiiresti, ei jäta jälgi ja on meeldiva aroomiga. Usteäärte ning porimattide puhastus. Salongi kuivatamine ( hinnale lisandub 20€)

80 € 80 € 100 € 100 € 100 € 100 € 480
Istme keemiline puhastus  

Tekstiil puhastatakse Lava Interni Ultra-ga, mis on Kõrge kontsentratsiooniga kangaste- ja polstri eripuhastusvahend. Toode on madala vahutekitamisvõimega ja meeldiva lõhnaga.

15,0 € 15,0 € 15,0 € 15,0 € 15,0 € 15,0 € 15-30
Lae keemiline puhastus  

Tekstiil puhastatakse Lava Interni Ultra-ga, mis on Kõrge kontsentratsiooniga kangaste- ja polstri eripuhastusvahend. Toode on madala vahutekitamisvõimega ja meeldiva lõhnaga.

30,0 € 30,0 € 30,0 € 30,0 € 30,0 € 30,0 € 45-60
Uksepolstrite (tekstiil ja plastikute) keemiline puhastus(tk)  

Tekstiil puhastatakse Lava Interni Ultra-ga, mis on Kõrge kontsentratsiooniga kangaste- ja polstri eripuhastusvahend. Toode on madala vahutekitamisvõimega ja meeldiva lõhnaga.

5 € 5 € 5 € 5 € 5 € 5 €  
Salongi nahahooldus (tk)  

Naha keemiline puhastus. Naha keemiline puhastus teostatakse Pulituto Togliodore-ga, mis on Universaalne efektiivne terve autosalongi puhastusvahend. Kergesti eemaldab kinni kuivanud mustuse, ei kahjusta pindu, ei jäta jälgi ja laike. Nahka hooldatakse kreemiga. Naha hooldust teostatakse Leather Care-ga, mis kaitseb nahka vigastuste ning UV kiirguste eest. Taastab naha loomulikud bio- komponendid ning annab nahale ilastuse, mille tagajärjel nahk ei mõrane ja on vastupidavam vigastuste vastu.

15 €
   
   
   

 

LISATEENUSED Sõiduautod Crossoverid Mahtuniversaalid Maasturid

Bussid

Suured maasturid

Suured bussid

Aeg

(minutit)

Porimattide pesu 0,5 € (tk) 0,5 € (tk) 0,5 € (tk) 0,5 € (tk) 0,5 € (tk) 0,5 € (tk) 3
Usteäärte puhastus 1 € 1 € 1 € 1 € 1 € 1 € 3
Velgede pesu leotusega(kiir tk) 0,5 € 0,5 € 0,5 € 0,5 € 0,5 € 0,5 € 3
Velgede pesu leotusega(täielik tk) 1 € 1 € 1 € 1 € 1 € 1 € 3
Kiir vahatamine(märg) kaitsevahaga 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 3
Velgede pesu(kiir) veljehappega 2,5 € 2,5 € 2,5 € 2,5 € 2,5 € 2,5 € 3
Velgede pesu(täielik) veljehappega al.3,5 € (tk) 3,5 € (tk) 3,5 € (tk) 3,5 € (tk) 3,5 € (tk) 3,5 € (tk) 5
Velgede seest- ning väljastpoolt. al.5,0 € 5,0€ 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 6
Mootoripesu 10 € 10 € 10 € 11 € 12 € 12 € 10
Tagavararatta pesu 2 € 2 € 2 € 2 € 2 € 2 € 3
Pakiruumi mati pesu 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 3
Välisplastikute läigestamine 3 € 3 € 3 € 3 € 3 € 3 € 4
Tihendide silikonitamine 2,5 € 2,5 € 2,5 € 2,5 € 2,5 € 2,5 € 3
Puuõietolmu eemaldamine autokerelt 2,0 € 2,0 €

2,0 €

2,0 € 2,0 € 2,0 € 3
Putukate eemaldamine autokerelt 2,0 € 2,0 € 2,0 €

2,0 €

2,0 € 2,0 € 3
Rehvide läigestamine (tk) 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1
Kuivatamine surveõhuga 3,0 € 3,0 € 3,0 € 3,0 € 3,0 € 3,0 € 3

 

AUTODETAILIDE PESU Sõiduautod Crossoverid Mahtuniversaalid Maasturid

Bussid

Suured maasturid

Suured bussid

Aeg

(minutit)

Surveveega
Kapott 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 10
Uks 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 10
Tagumine osa 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 1,0 € 10
Katus 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 20
Kere alumine osa (ukseliistuni) ümber auto 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 2,0 € 5
Leotusega
Kapott 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 5
Uks 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 5
Tagumine osa 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 5
Katus 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 1,5 € 5
Kere alumine osa (ukseliistuni) ümber auto 3,5 € 3,5 € 3,5 € 3,5 € 3,5 € 3,5 € 5
Pigipesu (kiir)
Kapott 4,0 € 4,0 € 4,0 € 4,0 € 4,0 € 4,0 € 5
Uks 4,0 €  4,0 € 4,0 € 4,0 € 4,0 € 4,0 € 5
Tagumine osa 5,0 € 5,0 €  5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5
Katus 5,0 € 5,0 €  5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5
Kere alumine osa (ukseliistuni) ümber auto 15,0 € 15,0 € 15,0 € 15,0 € 15,0 € 15,0 € 10
Pigipesu (täielik)
Kapott 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5,0 € 5 € 5
Uks 6 € 6,0 € 6,0 € 6,0 € 6,0 € 6,0 € 5
Tagumine osa 12 € 12,0 € 12,0 € 12,0 € 12,0 € 12,0 € 5
Katus 8,0 € 8,0 € 8,0 € 8,0 €  8,0 € 8,0 € 5
Kere alumine osa (ukseliistuni) ümber auto al.20,0 € al.20,0 € 20,0 € 20,0 € 20,0 € 20,0 € 10

 

SOODUSPAKKUMISED Sõiduautod Crossoverid Mahtuniversaalid Maasturid

Bussid

Suured maasturid

Suured bussid

Aeg

(minutit)

Komplekspesu 1  

Autopesu teostatakse survepesu leotusega. Auto survepesu veega.200 bar Järgneb põhjalik käsipesu Teostatakse ka velgede pesu. Autopesu teostatakse kaitsevahaga Porimattide pesu ning usteäärte pesu. Auto survepesu veega.200 bar Põhjalik kere kuivatus. Põranda ning istmete imemine tolmust ja prahist.

14,0 € 13,0 € 16,0 € 16,0 € 16,0 € 20 € 35
LuxPesu  

 

Esmalt teostatakse pigileotus.
Auto survepesu veega.
Järgneb põhjalik käsipesu šampooniga,mis sisaldab  kaitsevaha.
 NANO SPRAY WAX
Teostatakse ka velgede pesu.
Auto pesu surveveega.
Porimattide ning usteäärte pesu.
Surveõhuga tihendite ja ukselinkide, peeglite kuivatamine.
Põhjalik kere kuivatus.
Rehvide läigestamine 
Välisplastikute läigestamine
VÄRVKATTE käsitsi  läigestamine NANO SPRAY WAXiga.
30,0 € 22 € 25 € 25 € 28 € 30 € 50

 

TÄHELEPANU ! Mootori pesu teostatakse ainult kliendi omal vastutusel. 

Erisoovid, mis ei ole vastavuses tehniliste tingimustega, on kliendi omal vastutusel.

Salongipuhastusel raskesti eemalduv mustus (saepuru, loomakarvad, jms.) võib lisanduda hinnale kuni 30% summast.

pesula

Broneeri teenus

Reede

21.06.2024

Teisipäev

25.06.2024

Kolmapäev

26.06.2024

Neljapäev

27.06.2024

Reede

28.06.2024

09:00

vabakinni

09:30

vabakinni

10:00

vabakinni

10:30

vabakinni

11:00

vabakinni

11:30

vabakinni

12:00

vabakinni

12:30

vabakinni

13:00

vabakinni

13:30

vabakinni

14:00

vabakinni

14:30

vabakinni

15:00

vabakinni

15:30

vabakinni

16:00

vabakinni

16:30

vabakinni

17:00

vabakinni

17:30

vabakinni

18:00

vabakinni

18:30

vabakinni

19:00

vabakinni

19:30

vabakinni

09:00

vabakinni

09:30

vabakinni

10:00

vabakinni

10:30

vabakinni

11:00

vabakinni

11:30

vabakinni

12:00

vabakinni

12:30

vabakinni

13:00

vabakinni

13:30

vabakinni

14:00

vabakinni

14:30

vabakinni

15:00

vabakinni

15:30

vabakinni

16:00

vabakinni

16:30

vabakinni

17:00

vabakinni

17:30

vabakinni

18:00

vabakinni

18:30

vabakinni

19:00

vabakinni

19:30

vabakinni

09:00

vabakinni

09:30

vabakinni

10:00

vabakinni

10:30

vabakinni

11:00

vabakinni

11:30

vabakinni

12:00

vabakinni

12:30

vabakinni

13:00

vabakinni

13:30

vabakinni

14:00

vabakinni

14:30

vabakinni

15:00

vabakinni

15:30

vabakinni

16:00

vabakinni

16:30

vabakinni

17:00

vabakinni

17:30

vabakinni

18:00

vabakinni

18:30

vabakinni

19:00

vabakinni

19:30

vabakinni

09:00

vabakinni

09:30

vabakinni

10:00

vabakinni

10:30

vabakinni

11:00

vabakinni

11:30

vabakinni

12:00

vabakinni

12:30

vabakinni

13:00

vabakinni

13:30

vabakinni

14:00

vabakinni

14:30

vabakinni

15:00

vabakinni

15:30

vabakinni

16:00

vabakinni

16:30

vabakinni

17:00

vabakinni

17:30

vabakinni

18:00

vabakinni

18:30

vabakinni

19:00

vabakinni

19:30

vabakinni

09:00

vabakinni

09:30

vabakinni

10:00

vabakinni

10:30

vabakinni

11:00

vabakinni

11:30

vabakinni

12:00

vabakinni

12:30

vabakinni

13:00

vabakinni

13:30

vabakinni

14:00

vabakinni

14:30

vabakinni

15:00

vabakinni

15:30

vabakinni

16:00

vabakinni

16:30

vabakinni

17:00

vabakinni

17:30

vabakinni

18:00

vabakinni

18:30

vabakinni

19:00

vabakinni

19:30

vabakinni